Hagi: Galatasaray'a gelmeyi düşünmüyorum

Hagi: Galatasaray'a gelmeyi düşünmüyorum
14.1.2018 - 13:25

Gheorghe Hagi, düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen Galatasaray sorusuna "Şu an amacım kendi takımıma bakmak." diyerek yanıt verdi.

Viitorul Constanta Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, düzenlediği basın toplantısında Galatasaray ve Fatih Terim hakkında da konuştu.

Terim'in Galatasaray'ın başına geçmesiyle sarı-kırmızılı takımın daha iyi olacağını söyleyen Hagi, 'Galatasaray'a dönmeye hazır mısın?' şeklinde sorulan soruyu da yanıtladı.

"FATİH TERİM'İN GELMESİ BÜYÜK İŞTİR"

Hagi, Galatasaray'ın Terim ile çok daha iyi olacağını söylerken ''Galatasaray'dan hazırlık maçı teklifi gelince gurur duyduk. Hayır diyemedik. Fatih Terim gibi bir ismin Galatasaray'ın başına geçmesi büyük bir iştir. Onunla beraber daha iyi olacağımızı düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

"ŞUAN AMACIM KENDİ TAKIMIMA BAKMAK"

"Galatasaray'a dönmeye hazır mısın?" sorusunu da yanıtlayan Hagi, "'Şu an amacım kendi takımıma bakmak. Romanya liginde güzel futbol oynamak ve iyi işler yapmak''cevabını verdi.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;