İşte Galatasaray'ın Dortmund'a çılgın Emre Mor teklifi

İşte Galatasaray'ın Dortmund'a çılgın Emre Mor teklifi
13.8.2017 - 11:53

Transferde çılgınlar gibi para harcayan Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe'ye yılın çalımını atmak için harekete geçti.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye transfer çalımı!

DORTMUND FİKİR DEĞİŞTİRDİ

Fenerbahçe ve Inter'in kiralama teklifi yaptığı Emre için Dortmund'un kapısı satın alma teklifi ile çalındı. Fotomaç'ın haberine göre Borussia Dortmund'a Emre Mor için 8+2 milyon Euro teklif edildi. Alman ekibine, Fenerbahçe'nin UEFA ile anlaşması da hatırlatıldı.

ARDA TURAN DERKEN, EMRE MOR...

Barcelona'da forma giyen eski oyuncusu Arda Turan için girişimlerde bulunan sarı-kırmızılı ekip, oradan cevap beklerken boş durmadı; Emre Mor'u da listesine dahil etti.

GALATASARAY'IN TEKLİFİ FİKRİNİ DEĞİŞTİREBİLİR!

Ezeli rakiplerinin gelecek sezon için önerdikleri 2 milyon Euro'yu ödemelerinin zor olduğuna dikkat çekildi. Emre'yi satmaya sıcak bakmasa da Dortmund'un, Galatasaray'ın teklifi karşısında fikir değiştirme aşamasına geldiği iddia edildi.

INTER PES ETTİ

Galatasaray, Emre Mor için girişim başlatırken Inter, yıldız oyuncudan vazgeçme aşamasına geldi. İtalya'da yayınlanan La Gazzetta dello Sport, Emre Mor transferinin çıkmaza girdiğini oyuncunun ve menajerinin isteklerinin İnter'in sabrını zorladığını yazdı. Haberde, Inter'in Dortmund'la anlaşmasına rağmen oyuncu ve menajeriyle bir türlü ortak noktaya gelemediğini yazdı..

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;