Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Osmaniye İstiklal’e destek

16.10.2016 - 19:36

Kullandığı tesislerden belediye tarafından tahliyesi istenen Bakırköy'deki Osmaniye İstiklal sporcuları ve aileleri 1250 kişi ile Silivri'de bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanına gitti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Osmaniye İstiklal Spor Kulübü Başkanı ve 2 yöneticisi ile görüştü. Kemal Kılıçdaroğlu, Osmaniye İstiklal Spor yöneticilerinin sıkıntılarını dinledi. Kılıçdaroğlu görüşmede 1920 yılında kurulan ve amatör kümede 278 sporcusu ile mücadele eden kulüp hakkında bilgi alarak, kendisine durumu aktaran Osmaniye İstiklalspor yöneticilerine bu kulübe sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

Bir hafta sonra tahliyesi istenen Osmaniye İstiklalspor için CHP yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcısı Seyit Torun da Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla konu ile ilgileneceğini ve gerekenin yapılacağını İstiklal Spor Kulübü Başkanı Sultan Öztürk’e iletti. Görüşmede bulunan Seyit Torun tahliye tarihi olan 24 Ekim Pazartesi günü bizzat orada olacağını ve tarihi kulübe sahip çıkacaklarını da belirtti.

Jandarmanın kontrolünde otel dışında bekleyen yaklaşık 1250 kişi umutlu bir şekilde Silivri’den ayrılarak Bakırköy’e döndü.

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   • Editörler
   • Hasan Birp�nar
   • Melek Baritoğlu
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.