Lucescu bombası! Süper Lig...

Lucescu bombası! Süper Lig...
16.3.2017 - 15:17

Bir dönem Beşiktaş ve Galatasaray'ı çalıştıran ve her transfer dönemi Türk ekipleriyle adı anılan tecrübeli hoca Lucescu için sürpriz bir iddia gündeme geldi.

Atiker Konyaspor’un yarın yapılacak olan kongresinde başkan Ahmet Şan güven tazelerse Konyaspor’da taşlar yerinden oynayabilir.

Fanatik'in haberine göre Fenerbahçe’yle anlaştığı yüksek sesle konuşulan Kocaman’ın gitmesini gözönünde bulunduran Ahmet Şan ve ekibi geniş çaplı bir alternatif listesi hazırladı.

Menajerler aracılığıyla daha önce de Konyaspor Yönetimi’ne sunulan Fransız ekibi Touluse’un hocası Pascal Dupraz, Kocaman’ın ayrılması halinde listenin en başındaki isim.

Arsenal’in başında uzun yıllardır görev yapan Arsene Wenger’in yardımcılarından Primorac da son günlerde Konya basınında sıkça yer buldu.

Konyaspor’la kısa süre içerisinde şampiyonluk sevinci yaşayarak tarihe adını yazdırmak isteyen başkan Ahmet Şan’ın listesinde taraftarı heyecanlandıracak en flaş isim ise Mircea Lucescu...

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;