Lucescu'da Volkan Demirel'i sildi

Lucescu'da Volkan Demirel'i sildi
16.8.2017 - 14:22

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, dün sabah saatlerinde Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde Aykut Kocaman'la bir araya geldi.İki teknik adamın, Fenerbahçe'de forma giyen A Milli Takım'a aday futbolcular hakkında fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Kocaman ve ekibinin, aday futbolcuların son durumları hakkında istatistiksel ve antrenman performanslarıyla ilgili bilgileri Lucescu ile paylaştığı bildirildi.

Lucescu'nun futbolcularla herhangi bir görüşme yapmadığı; çok tartışılan Volkan Demirel konusunun da yapılan toplantıda gündeme gelmediği ifade edildi.

'İHTİYACIM YOK' DEDİ İDDİASI

Öte yandan Star gazetesinin haberine göre ise Lucescu, Volkan Demirel'e Milli Takım kapılarını yeniden açmadı. Luce'nin Onur Kıvrak, Volkan Babacan ve Harun Tekin'in performansını yeterli bulduğu için 'Volkan Demirel'e ihtiyaç yok' dediği iddia edildi.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;