Pazubandı krizinde Muslera ve Selçuk'tan açıklama

Pazubandı krizinde Muslera ve Selçuk'tan açıklama
12.9.2017 - 01:04

Galatasaray'da, Antalyaspor karşısında sonradan oyuna giren Selçuk İnan'ın kaptanlık bandını alması tartışma konusu olmuştu.

Yaşananan bu gelişmenin ardından Muslera ve Selçuk İnan, beIN Sports'a konuştu.

Muslera, "Selçuk bizim takımımızın kaptanı. Ben ikinci kaptanım. Selçuk sahaya girdiğinden itibaren ben ona kaptanlığı veririm . Çok saygı duyduğum bir isim ve takım için yaptıkları ortada. Bazı zamanlar çirkin eleştirilerin olduğunu düşünüyorum." açıklamasında bulundu.

Selçuk İnan ise, "Bu olayla ilgili bir şeyler söylemek de canımı acıtıyor. 'Oyuna girersen kaptanlık bandını sana veririm.' diyordu. Ben her zaman adam oldum. Kendi takımımdan birinden kaptanlık alacak değilim Ama bu tür sıkıntılar ülkemizde yaşanıyor. Bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada bu konuda yazılar yazılmış. Bunlar canımı acıttı. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. İnsana kötü bakarsanız, kötü tarafını görürsünüz. Çok iyi bir takımız. Kimin oynadığı önemli değil. Sorumluluklarımın farkındayım. Tek hedefimiz şampiyonluk! " ifadelerini kullandı.

.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;