Quaresma'dan Ali Palabıyık açıklaması

Quaresma'dan Ali Palabıyık açıklaması
12.9.2017 - 00:55

Beşiktaş'ın yıldız ismi Ricardo Quaresma, Karabükspor maçında Ali Palabıyık ile arasında yaşanan olayla ilgili açıklama yaptı.

Siyah beyazlıların Portekizli yıldızı Quaresma, Karabükspor maçında Ali Palabıyık ile çarpışması gündem olmuştu. Spor otoriterileri tarafında kasti yapılan bir hareket olarak yorumlandı. Bu gelişmeler üzerine Quaresman yaşananlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İşte Quaresma'nın o açıklaması;

"Son maçta olanlar hakkında...

Hakeme bilerek çarpmadım, hakem de bunun farkında ve olayı o anda çözdük. Ben bir profesyonelim, takımım için sahada elimden gelen her şeyi veririm. Bazen sahada hırsıma yenik düştüğüm iyi bilinir ama rakibe ve maçın hakemlerine her zaman saygım vardır. Yakın zamanda, sahada bir olay yaşandı. Bir taraftar bıçakla sahaya girdi ve bu problemi ben çözdüm. Sonra sessizliğimi korudum. Futbol ailelerin kutlaması olmalı. Her kulüpten arkadaş edindim ve böyle de yapmaya devam edeceğim.

Herkese kucak dolusu sevgiler..."

.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;