Rıdvan Dilmen : Quaresma iki kere atılmalıydı

Rıdvan Dilmen : Quaresma iki kere atılmalıydı
16.5.2017 - 00:04

Rıdvan Dilmen: Bülent Yıldırım idare etsin diye...

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Bursaspor - Beşiktaş maçının ilk yarısını değerlendirdi. Dilmen, maçın hakemi Bülent Yıldırım hakkında ilginç bir iddia ortaya attI: "Yönetmesin idare etsin diye atanıyor, o da idare ediyor!"Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Bursaspor - Beşiktaş maçının ilk yarısını değerlendirdi. Dilmen, Bülent Yıldırım'ı eleştirerek Quaresma'yı atmamak için elinden geleni yaptığını söyledi.

İşte Dilmen'in Bursaspor - Beşiktaş maçı ilk yarı değerlendirmesi:

"Bursaspor son 13 maçta 16 gol yedi. Bugün Gençlerbirliği ile oynasalardı bu kadar ilgi olmayacaktı. Bu maç Bursasporlu oyuncular için bir şans. Bursaspor, Beşiktaşlı oyunculara çok yakın oynuyorlar ve sindirmeye yönelik oynuyorlar. Batalla'nın olmaması Beşiktaş için avantaj gibi görünürken Beşiktaş karşısında sert bir Bursaspor buldu."

'Atmamak için her şeyi yapıyor!'

Hakem maçı yönetmiyor, idare ediyor. Bu maçları yönetmesin, idare etsin diye atanıyor. O da idare ediyor!

Quaresma atılmak için her şeyi yapıyor. Bülent Yıldırım atmamak için her şeyi yapıyor. Beşiktaş'ı uzun süre sonra böyle gergin gördüm. Kötü bir ilk yarı izledik. Quaresma ile devam etmek çok büyük risk, kırmızı görebilir. Şenol hocanın takımı sola kaydırması gerekiyor.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;