Şenol Güneş : Aboubakar ve Talisca eksik işler yapıyor

Şenol Güneş : Aboubakar ve Talisca eksik işler yapıyor
16.10.2016 - 00:09

Şenol Güneş'ten Aboubakar açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş 1-0 kazanılan Kayserispor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İŞTE ŞENOL GÜNEŞ'İN AÇIKLAMALARI:
"Rakip biraz daha sert oynadı ki bu da normal bizim oyunumuzu bozup çabuk çıkmayı düşünüyorlardı. Bu maçı geçmemez büyük avantaj. Kazanmayı hakettiğimizi düşünüyorum. Deplasmanda büyük takımlara karşı oldukça agresif bir takım olarak bildigimiz ve beklediğimiz gibi geçti. Zaman zaman top kayıplarımız ve baskılarda geç kalmamız oldu bunlar biraz daha fazla pozisyon bulmamızı engelledi. Ama duran toplarda daha etkili olduk, daha erken de golü bulabilirdik oyun başından beri kazanmayı isteyen ve gol arayan taraf bizdik. Oyun kontrolü bizdeydi, daha fazla atağı olan gol pozisyonuna girmeye çalışan bir görüntüdeydik. Oyuncularımı tebrik ediyorum.

'TALİSCA VE ABOUBAKAR BAZEN EKSİK İŞLER YAPIYOR'
Gole sadece Aboubakar'ın değil herkesin, hepimizin ihtiyacı var. Çalıştı, gayretliydi arzusu var ama o ve Talisca bazen iyi işler yaparken bazen eksik işler yapıyorlar. Onların da zamana ihtiyaçları var. İkisi de genç oyuncu, yetenekleri var. İlerleyen zamanlarda arkadaşları gibi takıma daha fazla katkı sağlamaya başlayacaklar.

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;