Sergen Yalçın'dan penaltı isyanı

Sergen Yalçın'dan penaltı isyanı
12.3.2018 - 00:46

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray yenilgisinin ardından açıklamalar yaptı.

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Galatasaray'a 2-1 yenildikleri maçın ardından soruları yanıtladı. Konyaspor, başında ilk maçına çıkan ve sahadan yenilgiyle ayrılan Yalçın, oyuncularından memnun olduğunu söyledi. Sergen Yalçın ayrıca hakemden yana isyan etti.

İşte Sergen Yalçın'ın Galatasaray maçının ardından yaptığı açıklamalar:

Maçtan önce çok fazla süreç olmadı çalışmalarımızda ama kağıt üzerinde bir şeyler değiştirmeye çalıştığımızı anlatmıştım. Ancak ilk yarı istediğimiz gibi gitti. İlk yarı 3 pozisyonumuz var, oyunu bitirebilirdik. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Böyle bir atmosferde iyi mücadele ettiler. Benim takımım savaşarak, iyi oynayarak kaybetti. Bu bizim için sonrası için ümit oldu. Bu arzuyu diğer maçlara yansıtırsak işi becerebiliriz. İlk verdiği penaltı. Böyle uyduruk bir penaltı olur mu! Seyircisi baskısı falan tamam ama öyle ilk atakta penaltı oldu..

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;