Süper Lig'de İbrahimovic bombası! Tarih verdi

Süper Lig'de İbrahimovic bombası! Tarih verdi
6.12.2018 - 14:42

Süper Lig'de Zlatan İbrahimovic bombası! Tarih verdi...

Beşiktaş Başkan Adayı Hürsey Tekinoktay sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, İsveçli süperstar Zlatan Ibrahimovic'in Milan ile anlaşamaması halinde Beşiktaş'a geleceğini iddia etti.

Beşiktaş'ın Mayıs ayında yapılacak seçimde aday olacağını daha önce açıklayan Hürser Tekinoktay, sosyal medya hesabından siyah-beyazlıtaraftarları heyecanlandıracak bir paylaşım yaptı.

"Kartal pençesi yaptıracağız"

Zlatan Ibrahimovic vaadinde bulunan Hürser Tekinoktay, "Milan ile anlaşamaz ise Mayıs ayından sonra Zlatan Ibrahimovic'e kartal pençesi yaptıracağız" şeklinde paylaşım yaptı.

"Rakibi Real, Barcelona..."

Tekinoktay diğer paylaşımlarında ise "Beşiktaş'a 2. sınıf takım muamelesi yapmayın ve karıştırmayın. Beşiktaş winner kulüptür, iddialı kulüptür. Beşiktaş'ın rakibi Real Madrid, Barcelona, Bayern, Arsenal ve Milan'dır. Beşiktaş hepsinden büyük bir camiadır." ifadelerini kullandı.

İşte Tekinoktay'ın o paylaşımı...

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;