Taraftar alınmamasının sebebi PAOK

Taraftar alınmamasının sebebi PAOK
15.3.2017 - 23:54

Beşiktaş ile Olympiakos arasındaki UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'na deplasman takımı taraftarlarının alınmamasının sebebi belli oldu. PAOK taraftarlarının Beşiktaş'ı desteklemek için maça gideceklerini açıklaması sonrası, güvenlik nedeniyle böyle bir önlem alındı.

Beşiktaş ile Olympiakos arasındaki UEFA Avrupa Ligi son 16 Turu'na deplasman takımı taraftarı alınmayacağının açıklamasının nedeni ortaya çıktı.

UEFA tarafından güvenlik nedeniyle böyle bir karar alındığı açıklanırken, güvenlik sebebinin PAOK taraftarları olduğu ortaya çıktı. Olympiakos'un sahasında oynanan karşılaşma için PAOK taraftarlarının, Beşiktaş'ı desteklemek için maça gideceğini açıklamasının ardından Yunan polisi, güvenliği sağlayamayacağını açıkladı ve konu UEFA'ya taşındı. UEFA da maçlara deplasman takımı taraftarlarının alınmaması yönünde karar verdi. Bilindiği gibi Yunanistan Ligi'nde Olympiakos - PAOK maçlarında polis kırmızı alarm veriyor ve birçok olay çıkıyor.

Bozhan Memiş

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;