Taraftar alınmamasının sebebi PAOK

15.3.2017 - 23:54

Beşiktaş ile Olympiakos arasındaki UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'na deplasman takımı taraftarlarının alınmamasının sebebi belli oldu. PAOK taraftarlarının Beşiktaş'ı desteklemek için maça gideceklerini açıklaması sonrası, güvenlik nedeniyle böyle bir önlem alındı.

Beşiktaş ile Olympiakos arasındaki UEFA Avrupa Ligi son 16 Turu'na deplasman takımı taraftarı alınmayacağının açıklamasının nedeni ortaya çıktı.

UEFA tarafından güvenlik nedeniyle böyle bir karar alındığı açıklanırken, güvenlik sebebinin PAOK taraftarları olduğu ortaya çıktı. Olympiakos'un sahasında oynanan karşılaşma için PAOK taraftarlarının, Beşiktaş'ı desteklemek için maça gideceğini açıklamasının ardından Yunan polisi, güvenliği sağlayamayacağını açıkladı ve konu UEFA'ya taşındı. UEFA da maçlara deplasman takımı taraftarlarının alınmaması yönünde karar verdi. Bilindiği gibi Yunanistan Ligi'nde Olympiakos - PAOK maçlarında polis kırmızı alarm veriyor ve birçok olay çıkıyor.

Bozhan Memiş

Yorumları Oku
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
   Hakkımızda/Künye
   • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
   • Kuruluş : 21 Mart 2001
   • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
   ihlas haber ajansı
   2002’den Gümüze Kesintisiz Yayın.
   Haber Vitrini’nde yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.