WyScout forumuna Galatasaray damga vurdu

WyScout forumuna Galatasaray damga vurdu
12.11.2017 - 21:55

Londra'da Stamford Bridge Stadı'nın ev sahipliği yaptığı WyScout Forumuna ülkemiz kulüpleri de büyük ilgi gösterdi

Wyscout forumunun yıldızı Cenk Ergün ve Galatasaray oldu...

Londra'nın ev sahipliği yaptığı WyScout forumuna ülkemizden Galatasaray, Beşiktaş veFenerbahçe'nin yöneticileri de katıldı. Galatasaray adına Cenk Ergün, Fenerbahçe adına Hasan Çetinkaya, Beşiktaş adına ise Ali Naibi organizasyonda yer aldı.

AC MILAN, GALATASARAY'A 'TRANSFER' SORDU
Birçok kulübün yöneticilerinin birbiriyle tanışıp kaynaştığı organizasyonda en çok ilgiyi Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün gördü. Yaz transfer döneminde yapılan başarılı transfer nedeniyle adından sıkça söz ettiren Ergün ile AC Milan Takım Menajeri Abbiati ve Scout Departman Şefi Mentana, yakından ilgilendi.

GALATASARAY'IN TRANSFERLERİNE YARDIMCI SİSTEM WYSCOUT
Cenk Ergün ile görüşme yapan bir diğer isimse WyScout Forum'un ev sahipliğini yapan şirket CEO'su Matteo Campodonico oldu. Galatasaray'ın transferlerinde WyScout'un da etkili olduğunu duyan Campodonico, bu durumdan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. WyScout forumundan oldukça bilgilenerek ayrılan Ergün, yenilenen ve gelişen sistemlerin kulübe kazandırılması için Galatasaray yönetimine rapor verdi.

(Hürriyet)

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;