Yıldırım Demirören'e ihraç şoku

Yıldırım Demirören'e ihraç şoku
26.4.2018 - 23:29

Yıldırım Demirören'e büyük şok! ihracı istendi...

Beşiktaş'ta gerçekleşen olağanüstü divan kurulu toplantısında, aralarında TFF Başkanı Demirören'in de yer aldığı 6 genel kurul üyesinin kulüpten ihracı için önerge verildi.

Beşiktaş'ta yapılan Divan Kurulu’nda Türkiye Futbol Federeasyonu Başkanı Yıldırım Demirören dahil olmak üzere, futbol federasyonunda yönetiminde yer alan 6 Beşiktaş genel kurul üyesinin, siyah beyazlı kulüpten üyeliklerinin düşürülmüsine dair önerge verildi.

Federasyonun verdiği karara tepkili olan üyeler, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in yanı sıra, Hüsnü Güreli, Cengiz Zülfikaroğlu, Alaattin Aykaç, Mete Düren ve Erhan Kamışlı’nın Beşiktaş Genel Kurulu üyeliklerinin düşürülmesi için dilekçe verdi. 

Futbol federasyonu yönetim kurulu toplantısında federasyon yönetim kurulu, oy birliği ile maçın 57. dakikadan itibaren seyircisiz olarak devam etmesi kararını almıştı.

 

SPOR HABERLERİ
Yorumları Oku (0)
Yorum Yaz
Gönderilen yorumlardan sadece yorum sahibi sorumludur. Yasal yaptırımlar nedeniyle yorum sahiplerinin IP adresleri kaydedilmektedir. Lütfen gönderdiğiniz yorumların içeriklerine dikkat ediniz.
  Daha Fazlasını Görmek için Tıklayınız
  Hakkımızda/Künye
  • Sahibi : İntervizyon Prodüksüyon Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti.
  • Kuruluş : 21 Mart 2001
  • Genel Yayın Yönetmeni :Metin ÖZER
  • Editörler
  • Melek Baritoğlu
  ; ;