Ziraat Türkiye Kupası’nda 2., 3. ve 4. hafta maç programları
Ziraat Türkiye Kupası’nda 2., 3. ve 4. hafta maçlarının programları açıklandı. Maçlar Aralık ayının son 3 haftasında oynanacak.
Açıklanan program şöyle:
2. hafta:
13 Aralık Salı:
13.00 Boluspor-Darıca Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)
15.30 Elazığspor-Tuzlaspor (Elazığ Atatürk)
16.30 Göztepe-Yeni Amasyaspor (Doğanlar)
18.30 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
20.30 Medipol Başakşehir-Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
14 Aralık Çarşamba:
12.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)
12.15 Aydınspor 1923-Akhisar Belediyespor (Adnan Menderes)
14.00 Kırklarelispor-Osmanlıspor (Kırklareli Atatürk)
14.15 24Erzicanspor-Galatasaray (Erzincan 13 Şubat)
16.30 Gaziantepspor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)
18.30 Atiker Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediye)
20.30 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)
15 Aralık Perşembe:
12.15 Gümüşhanespor-Kızılcabölükspor (Gümüşhane Yenişehir)
14.15 Amed Sportif Faaliyetler-Fenerbahçe (Seyrantepe Spor Kompleksi)
18.30 Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
20.30 Bursaspor-Ümraniyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)
3. hafta
20 Aralık Salı:
12.00 Yeni Amasyaspor-Sivasspor (Amasya 12 Haziran)
14.00 Kasımpaşa-İnegölspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Elazığspor-24 Erzincanspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)
20.00 Boluspor-Beşiktaş (Bolu Atatürk)
21 Aralık Çarşamba:
12.00 Gümüşhanespor-Atiker Konyaspor (Gümüşhane Yenişehir)
14.00 Ümraniyespor-Akhisar Belediyespor (Ümraniye Belediye)
14.30 Sancaktepe Belediyespor-Çaykur Rizespor (15 Temmuz)
16.30 Gaziantepspor-Kırklarelispor (Kamil Ocak)
18.30 Osmanlıspor-Şanlıurfaspor (Osmanlı)
20.30 Galatasaray-Tuzlaspor (Türk Telekom Arena)
22 Aralık Perşembe:
12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Gençlerbirliği (Seyrantepe Spor Kompleksi)
14.00 Aydınspor 1923-Bursaspor (Adnan Menderes)
16.30 Kayserispor-Darıca Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.30 Trabzonspor-Kızılcabölükspor (Hüseyin Avni Aker)
20.30 Menemen Belediyespor-Fenerbahçe (İzmir Atatürk)
4. hafta
27 Aralık Salı:
12.30 24 Erzincanspor-Elazığspor (Erzincan 13 Şubat)
14.00 Kırklarelispor-Gaziantespor (Kırklareli Atatürk)
16.30 Sivasspor-Yeni Amasyaspor (Yeni 4 Eylül)
18.30 Çaykur Rizespor-Sancaktepe Belediyespor (Çaykur Didi)
20.30 Beşiktaş-Boluspor (Vodafone Arena)
28 Aralık Çarşamba:
12.00 Darıca Gençlerbirliği-Kayserispor (Darıca İlçe)
14.30 İnegölspor-Kasımpaşa (İnegöl İlçe)
16.30 Atiker Konyaspor-Gümüşhanespor (Konya Büyükşehir Belediye)
17.00 Akhisar Belediyespor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)
18.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)
20.30 Tuzlaspor-Galatasaray (Stat daha sonra açıklanacak)
29 Aralık Perşembe:
14.30 Gençlerbirliği-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)
16.30 Bursaspor-Aydınspor 1923 (Bursa Büyükşehir Belediye)
17.00 Şanlıurfaspor-Osmanlıspor (GAP Arena)
18.30 Kızılcabölükspor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)
20.30 Fenerbahçe-Menemen Belediyespor (Ülker)
Güncellenme Tarihi : 3.12.2016 21:25