Asayiş
  • 12.10.2018 16:11

Suudi Arabistan Konsolosluk konutunda hummalı bir temizlik var

Suudi Cemal Kaşıkçı olayının üzerindeki sır perdesi aralanmaya çalışılırken, okların hedefindeki Suudi Konsolosluğu'nda ilginç bir olay yaşandı. Binaya çok sayıda temizlik malzemesi getirildi.

İstanbul’daki Suudi Arabistan Konsolosluk konutuna bir minibüsle temizlik maddeleri getirildi. Minibüsle getirilen fırça, deterjan ve çamaşır suları konuta taşındı.

TEMİZLİK MALZEMELERİ GETİRİLDİ

İstanbul’daki Suudi Arabistan Konsolosluk konutunda ilginç bir gelişme yaşandı. Konutun önüne beyaz renkli bir minibüsle temizlik maddeleri getirildi. Minibüsle getirilen fırça, deterjan ve çamaşır suları konuta taşındı.

KONSOLOSLUK REZİDANSI ARANMAK İSTENİYOR

Konsoloslukta yapılacak olan aramanın yanı sıra konsolosun da yaşadığı konsolosluk rezidansının da aranması gündemde. Çok sayıda temizlik malzemesinin rezidansa taşınması şüpheli bir detay olarak dikkat çekti.

Yorumlar (2)

  • - KANALİZASYON

    İlgili belediye kanalizasyonda kan tahlili yapsın.

  • - NE RAHATLAR.

    YA GAZETECİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNE DAİR EN KÜÇÜK BİR İPUCU, ADAMA AİT BİR HÜCRE BİLE BIRAKMADILAR YA DA TÜRK HÜKÜMETİYLE ANLAŞTILAR. "BURADA CİNAYET İŞLENMEDİ." DİYE ORTAK KARAR ÇIKARIP, OLAYI KAPATACAKLAR. RAHATLIĞA BAKSANIZA. "ASARIM, KESERİM AMA KİMSEYE HESAP VERMEM. PARA BEN DE VE BURADA ÇIKARLARI İÇİN SUSACAK BİR HÜKÜMET VAR." HAVASINDALAR. DALGA GEÇER GİBİ? SUÇLANANLARLA BİZİM EMNİYET BİR OLUYOR VE OLAYI ÇÖZMEK İÇİN ORTAK KOMİSYON KURUYOR. KATİLLER BELLİ. NE ORTAK KOMİSYONU NE ARAŞTIRMASI. ADAMDAN GERİYE HÜCRESİNİ BIRAKMAMIŞLARDIR.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER