Ekonomi
  • 26.3.2019 13:40

Tanzim satış artık marketlerde de olacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Artık tanzim satış noktaları haricinde zincir mağazalara da mal tedarikini Tarım Kredi Kooperatifleri vasıtasıyla yapmaya başlıyoruz" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Artık tanzim satış noktaları haricinde zincir mağazalara da mal tedarikini Tarım Kredi Kooperatifleri vasıtasıyla yapmaya başlıyoruz. Migros, CarrefourSA, A101, Şok ve BİM'in toplamda 16 bin şubesinde aynı tanzim satış koşullarıyla bu ürünler satışa sunuluyor olacak." dedi.

Bakan Pakdemirli ayrıca, "Bildiğiniz üzere zeytinyağında 80 kuruş bir primimiz vardı. Tane zeytine de prim vermeye başlıyor olacağız. Rakamlar 15 kuruş ile 25 kuruş arası olabilir. Onu henüz arkadaşlar çalışıyor." açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    Mansur'u tahsil etmediği avukatlık ücretinde vergi kaçakçılığı yapmakla suçlayanların kendisi tanzim satışlarda mal alırken ve satarken vergi kaçakçılığı yapıyorlar özel halk otobüsüne binen yolcuda devletten görüp oda ödediği otobüs parası için bilet istemiyor vergi ödenmezse batarsınız maaş alamazsınız haberiniz olsun.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER