Gündem
  • 10.12.2019 22:59

TBMM'de büyük kavga çıktı

2020 bütçeleri görüşmelerinde Meclis'te AK Parti ile HDP arasında “Meyhane” ve “Deli” kavgası meydana geldi.

TBMM Genel Kurulunda, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Sayıştay'ın 2020 bütçeleri görüşmelerinde "Deli" ve "Sarhoş" tartışması yaşandı.

Meclis'te yine kavga çıktı

AK Partili Grup Başkanvekili Mehmet Muş HDP’li Ahmet Şık’ın sözlerine tepki göstererek, “Meyhaneden boşta kalan vakitlerini bu kürsüden gelip konuşma yapmaya çalışan birisi. Kendisine tavsiyem meyhaneye ayırdığı vakitten daha fazlasını parlamentoya ayırmasıdır” demesi üzerine HDP grubu masalara vurarak tepki gösterdi. HDP ile AK Parti grubu arasındaki arbedeyi CHP milletvekilleri önledi.

Meclis'te yine kavga çıktı

SONRAKİ KAVGA "GRUBUN DELİSİ"

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ aşırı tepki gösterince HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan söz alarak, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’a "Grubun Delisi" diye seslendi.

Meclis'te yine kavga çıktı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da "Evet deliyim, davamın delisiyim" diye cevap verdi.

Yorumlar (3)

  • - CUMHUR

    Ecevit in dediği gibi Chp bütün kötülüklerin anasidır

  • - CUMHUR

    Mecliste siz ne iş yapıyorsunuz vatandaştan vergi toplayıp buna bütçe yapıyorsunuz; milletin rakıya ne kadar vergi konulacak bilmesi gerekiyor millet adına bunun için meclise gelmiş haklı.

  • - CUMHUR

    Şehitler için toplanan yardım parası ile sarhoşların külliyeye ödedikleri alkol vergisi ile bütçe yapıyorlar; bunlar meclisin velinimetidir sarhoşlar içki içmeseydi şehitler can vermeseydi kimin parasını bütçe yapacaktınız utanın utanın.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER