Spor
  • 31.8.2013 00:39

Terim'den yönetime transfer göndermesi

0-0 tamamlanan Eskişehirspor - Galatasaray maçı sonrasında G.Saray teknik direktörü Fatih Terim yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Terim maçı şu sözlerle özetledi; "Değişen bir şey olmadı. Geçen sene de burada puan bırakmıştık. Oyun gitti, geldi. Kim gol atsa, çok değişik olabilirdi. Yiyebilirdik de, atabilirdik de. İkinci yarı daha ciddi pozisyonlar bulduk. Üçüncü haftada iki deplasman iki beraberlik bizim pek alıştığımız bir şey değil. Üzerine koyarak gitmemiz lazım ama bazen sıkıntılar yaşıyoruz. 17 Eylül'e kadar biraz daha canlı, Galatasaray'ın kendi tavrını, tarzını ortaya koymamız lazım."

Tecrübeli çalıştırıcı iki takım futbolcularının da sürekli zemin sebebiyle yere düşmesiyle ilgili olarak, "Çok güzel bir hava, aşırı sıcak da değil. Kışın geldiğimizde haydi donuyordu saha şimdi iklim şartları uygun, ben de bilmiyorum neden böyle bir zemin var.  Sezonun ikinci haftasında sahalar böyle oynanırsa oyun da bundan etkilenir." ifadelerini kullandı.

Son olarak Fatih Terim transfer çalışmalarıyla ilgili olarak, "Transfer yapacağız. Uğraşıyoruz. Zaman da daralıyor. Çeşitli girişimlerimiz var, inşallah istediğimiz oyuncuları veya istediğimize yakın oyuncuları kadromuza katarız" değerlendirmesini yaptı.
 

İLGİLİ HABERLER