Spor
  • 17.2.2020 10:12

Topun ağzındaki Ersun Yanal futbolcularla helaleşti

Fenerbahçe'de Ankaragücü deplasmanında alınan mağlubiyet moralleri bozarken Ersun Yanal ciddi şekilde tartışılmaya başlandı. Sarı lacivertli taraftarlar da Yanal'dan umudunu kesti. Başkent'te oynanan maçın devre arasında yaşananlar ise ortaya çıktı. Yanal'ın futbolculara veda konuşması yaptığı belirlendi.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor mağlubiyeti ile başlayan çöküşü, Ankaragücü maçıyla dip yaptı. Başkent'te alınan 2-1'lik mağlubiyet sonrasında teknik direktör Ersun Yanal'ın geleceği tartışılmaya başlandı. Tecrübeli çalıştırıcı, maçın ardından soyunma odasında sadece 30 saniye kaldı ve maçla ilgili hiçbir şey konuşmadı. Sadece "Bütün sorumluluk benim. Hiçbirinizi suçlamıyorum. Benim durumumun ne olacağını bilmiyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin" ifadelerini kullandı.

BAZI FUTBOLCULARDAN ELEŞTİRİ

Futbolculardan bazıları Ersun Yanal ile helalleşti. Bazı isimlerin ise eleştirilerde bulunduğu bildirildi. Fenerbahçe'de birkaç futbolcunun özellikle antrenmanlardaki plansız-programsız gidişat ve rakip analizlerindeki zafiyet nedeniyle tecrübeli hocadan rahatsız olduğu, bu nedenle Yanal'la arası bozuk olan çok sayıda futbolcu bulunduğu kaydedildi.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER