Medya
  • 9.4.2019 12:08

TRT komünist başkanın videosunu yayınladı

TRT'den çok konuşulacak Komünist Başkan videosu

TRT World, “Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile tanışın” başlığıyla...

Türkiye yerel seçimlerde İstanbul kadar Tunceli’yi de çok konuştu. TKP’nin adayı, “Komünist Başkan” Fatih Mehmet Maçoğlu, Tunceli’de birinci gelmişti.

TRT'nin, tüm dünyada İngilizce yayın yapması için kurduğu TRT World ise, dikkat çeken bir yayın yaptı.

TRT World, “Türkiye’nin ilk komünist belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu ile tanışın” başlığıyla TKP’nin Tunceli Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğlu için tanıtım videosu yayımladı.

Videoda, Maçoğlu’nun Tunceli Belediye Başkanı seçildikten sonra yaptığı konuşma ve kutlamalar yer aldı. Konuşmasında “birlikte Dersim’i Türkiye’de model yapabiliriz” diyen komünist başkanın 50 yaşında, sağlık personeli olduğu ifade edildi.

Maçoğlu’nun, 2014-2019 yılları arasında Ovacık belediye başkanlığındaki faaliyetleri anlatılırken yöneticiliğinin şeffaf olduğu, halkla iç içe olduğu belirtildi.

Yorumlar (1)

  • - EKONOMİST

    Maçoğlu hesap veren belediyecilik anlayışını bize kazandıran bir önderdir; tıpkı Küba'ın kurtarıcısı CHE gibi sağlık sektöründen geliyormuş inşallah bundan sonra bu millet ödediği verginin hesabını yönetenlerden sormayı kulak çekmeyi öğrenecektir taban uyanıyor artık hırsızlık yapanlar 17-25 aralıkta rüşveti götürenler sahte akbil bileti basanlar iktidar yüzü göremeyecek.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER