Spor
  • 20.11.2019 21:59

Türk futbolunu ayağa kaldıran olay! Oyuncu sırra kadem bastı

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, forvet oyuncusu Zaur Sadaev'in milli maç arasından dönmediğini açıkladı. Kaplan, oyuncuya bir türlü ulaşamadıklarını da ekledi.

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, "Sadaev milli maç arasından sonra daha dönmedi. Kendisine de bir türlü ulaşamadık. Dört günlük milli maç arasından sonra yedinci, sekizinci gün oluyor. Bunu da taraftarlarımız bilsin diye açıklama gereği duyduk." dedi.

Ligde verilen milli ara sonrasında Zaur Sadaev'in henüz takıma katılmadığını da söyleyen Mustafa Kaplan, "Sadaev milli maç arasından sonra daha dönmedi. Şu anda aramızda da yok zaten. Kendisine de bir türlü ulaşamadık. Dört günlük milli maç arasından sonra yedinci, sekizinci gün oluyor. Şu anda kendisine zaten ulaşamadığımız için bunu da taraftarlarımız bilsin diye açıklama gereği duyduk" dedi.

Berke Gündüz açıklaması

Genç oyuncuları önem veren birisi olduğunun altını çizen Mustafa Kaplan, "Şu an elimizde 3-4 tane kaliteli genç oyuncumuz var. Biz bunların 2-3 tanesini kadroya da almak istiyoruz. Berke çok yetenekli bir oyuncu. İyi bir oyuncu da olacak. Hem Türk futboluna hem de Ankaragücü'ne çok şeyler katacak ama biraz zamana ihtiyacı var. Biz hafta sonu Berke'yi kadroya alıp, fırsat bulursak oynatmayı düşünüyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

İLGİLİ HABERLER