Asayiş
  • 23.8.2019 15:15

Türkiye'nin konuştuğu katilin ilk ifadesi ortaya çıktı

Emine Bulut'u bıçaklayarak öldüren eski eşi Fedai Baran'ın ilk ifadesi ortaya çıktı.

Emine Bulut'un katili olan Fedai Baran'ın kan donduran ifadeleri ortaya çıktı. Emine Bulut'un olayın hemen ardından olay yerinde çekilen görüntüsü ortaya çıktı. Fedai Baran'ın eski eşini bıçakladıktan saniyeler sonra çekilen görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ettiği görüldü. Kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek, annesinin başını tutması ve ağlaması görüntüye yansıdı. İşte Emine Bulut'un son dakika katili Fedai Baran'ın ilk ifadesi.

Katilin ilk ifadesi

Fedai Baran, olayın ardından Bahşılı ilçesinde gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Fedai Baran, mahkemedeki ifadesinde, "Çocuğumun velayeti konusunda konuşurken bana hakaret edince sinirlenip yanımda gezdirdiğim bıçakla vurdum" dedi. Fedai Baran, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Emine Bulut'un katili bindiği takside 'Hayvan kestim' demiş!

Kırıkkale'de Emine Bulut'u 10 yaşındaki çocuğunun gözü önünde öldüren Fedai Baran'ın cinayet sonrası bindiği taksicinin üzerindeki kanı sorması üzerine 'Hayvan kestim' dediği öğrenildi.

Habertürk'ün haberine göre, katil Fedai Baran'ın Emine Bulut'u boğazından ve vücudunun farklı yerlerinden bıçaklayarak öldürdüğü dükkandan çıktıktan sonra "Bu k.hpeyi ben öldürdüm" dediği öğrenildi.
250 metre yürüdükten sonra bir taksiye binen Baran'ın, taksicinin üzerindeki kanı sorması üzerine ise "Hayvan kestim" cevabını verdiği bildirildi.

Sakin bir hal içinde taksiden inen Fedai Baran'ın 8 lira tutan ücret için 10 lira verip para üstünü aldığı, ardından bir tekel bayisine uğrayarak alkol aldığı belirtildi.

Ne olmuştu?

Fedai Baran, boşandıkları eski eşi Emine Bulut'a çocuğunu görmek istediğini söyleyerek, gündüz saatlerinde bir kafede buluştu. Burada yemek yiyen Fedai Baran ve Emine Bulut, daha sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Emine Bulut taksiye binerek kaçmak istedi. Ancak Fedai Baran tarafından taksiden indirildi. Daha sonra 100 metre ilerideki bir dönerciye giren kadının peşinden katil koca da geldi. Fedai Baran, dönerciden de kaçmak isteyen Emine Bulut'u saçlarından yakalayarak boğazından bıçakladı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER