Spor
  • 31.8.2013 00:21

UEFA Beşiktaş'a ceza vermedi!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın UEFA'dan bir ceza almadığını belirtti. Çebi, "Sadece tedbir kararı verildi. Ceza almadık. Süreç devam ediyor" ifadelerini kullandı.

CAS'ın onadığı ceza hakkında NTV Spor'a konuşan Ahmet Nur Çebi, "Dün gördüğünüz gibi taraftarımız 2 saat gidişi, 2 saat gelişi olan bir stat da harika bir atmosfer ortaya koydu. Takımına desteğini verdi. Takımımız da aynı şekilde çok enerjik ve istekliydi. Biz yönetim kurulu olarakta finansal fair play kurallarını yerine getirmek için yoğun bir çaba sarfettik. Bütün bunlara baktığımızda emeklerimizin boşuna gitmesi bizi üzdü" dedi.

"UEFA HERHANGİ BİR CEZA VERMEDİ"

UEFA'dan herhangi bir ceza almadıkların dile getiren Çebi, "UEFA bize herhangi bir ceza vermedi. CAS'ta da bizim konumuz görüşülmedi. UEFA bize 'karar alınana kadar bizden gelecek haberi bekleyin' dedi. CAS'ta bu kararı onadı. Açıkçası biz bir tedbir kararıyla karşı karşıyayız" ifadelerini kullandı.

"SADECE TEDBİR KOYDU, ANCAK ENDİŞELİYİM"

UEFA'dan gelecek karar konusundan endişelerinin olduğunu söyleyin İkinci Başkan, "UEFA bize herhangi bir ceza vermedi. Sadece tedbir koydu. Ancak bizi suçlu bulurlar ise bu tedbirin cezadan sayılıp sayılmayacağı konusunda net bir bilgimiz yok. Bu konuda kamuoyunu aydınlatmak isterim" şekilnde konuştu.

"DAHA İYİ OLACAĞIZ"

Takımda böylesine iyi bir başlangıcı beklediğini belirten Çebi, "İlerleyen zamanlarda şuan ki durumumuzdan daha iyi olacağız. Zaman lehimize işliyor. Gelişen bir takım ruhumuz var ve bu zamanda geçtikçe daha iyi yerlere gidicek" dedi.

"BUTTNER VE HOLEBAS İLE OLUMLU GÖRÜŞMELER OLDU"

Sol bek transferi yapacaklarını söyleyen Ahmet Nur Çebi, Büttner ve Holebas ile olumlu ve yapıcı görüşmelerinin olduğunu ve transfer döneminin sonuna kadar sol bek almak istediklerini belirtti.  

İLGİLİ HABERLER