Gündem
  • 15.5.2019 21:05

Ünlü anket şirketi: İstanbul'dan ilk veriler gelmeye başladı

Ünlü anket şirketi, “İlk veriler gelmeye başladı” diye duyurdu ve ekledi: Herkes hazır olmalı..
Ankatte ne olacağı açık olarak bildirilmese de Binali Yıldırım'ın iyi bir ivme yakaladığı belirtildi. Yıldırım'ın kazanmasının muhalefette deprem hatta tsunami etkisi yapacağı iddia edildi..

MAK Araştırma, 23 Haziran seçimlerine yönelik anket çalışmalarına başladı. MAK, sahadan gelen ilk verileri sosyal medya hesabından duyurarak, "Bu seçimin deprem etkisine herkes hazır olmalı" ifadelerine yer verildi.

MAK Araştırma, 23 Haziran'da İstanbul'da tekrar edilen olacak seçimlere ilişkin yürüttüğü anket çalışmalarını takipçeleriyle paylaştı.

MAK Danışmanlık, sosyal medya hesabından, "İlk veriler gelmeye başladı. Bu İstanbul seçimi; bir İstanbul seçiminden çok daha büyük! Sahi İstanbul denizlerle çevrili... Bu seçimin deprem etkisine herkes hazır olmalı. Depremin etkisinden çok tsunamiye dikkat" paylaşımı yapıldı.

"Bu milletin milletin adamlarınna sevgisi vardır"

MAK Danışmanlık Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, AK Parti'nin İstanbul seçimlerine yönelik yapmış olduğu çalışmaları değerlendirerek, "İstanbul hikayesi pek çok başarı ile dolu. Binali Yıldırım, 31 Mart'tan farklı, istekli, gönüllü, görünür bir kampanya ile 23 Haziran'ı değiştirebilir. Bu milletin bugün yaşanan pek çok olumsuzluğa rağmen kibirden uzak, tepeden bakmacı olmayan milletin adamlarına sevgisi hep vardır" dedi.

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Karaya çıkan sular denize tekrar çekilirse bu Tsunami' dir 31 martta AA bize bunu bilimsel olarak gösterdi; Bianalinin oyları yükselerek karaya çıkıyordu Kadıköy oyları çığ gibi gelince Binali'nin oyları geri çekilince AA yayını kapattı YSK Tsunaminin zararını ilan ederek İmamoğlu kazanmıştır demiştir.! Artık İstanbul bu tsunamiye alıştı biliyor .!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER