Yaşam
  • 28.1.2020 07:47

Ünlü isimden skandal deprem paylaşımı!

Sözde hayvan hakları savunucusu olan oyuncu Tuna Arman, sosyal medya hesabından skandal bir paylaşımda bulundu. Elazığ'daki depremin acısı halen sürerken Arman, 'Binlerce tarikat şeyhinin bu ülkeye bir akut köpeği kadar faydası yok' diyerek deprem üzerinden İslam düşmanlığı yaptı.

Elazığ'daki depremin ardından sözde sanatçılar tepki çeken paylaşımlarını sürdürüyor.

Elazığ'daki deprem sonrası arama kurtarma çalışmaları halen devam ederken sözde oyuncu Tuna Arman'dan skandal bir paylaşım geldi.

Tuna Arman ile ilgili görsel sonucu

Tuna Arman, sosyal medya hesabından 'Binlerce tarikat şeyhinin bu ülkeye bir akut köpeği kadar faydası yok' yazılı bir görseli paylaştı. Arman'ın İslam'a yönelik hakaret dolu paylaşımı duyarlı vatandaşların tepkisini çekti.

Yorumlar (3)

  • - SÜLEYMAN SUSTU

    Yanlış ve talihsiz bir açıklama, doğrusu şeyh, şıh, cinci, cuncu, ensarcı ne kadar din üzerinden sömürü yapan asalak varsa bir akur köpeği kadar faydası yoktur ne islama ne de insanlığa.

  • - Atilla C

    İslamın anası yüce kitabımız Kuran-ı Kerim olduğuna göre ve Kuran-1 kerimde de şeyh diye bir şey olmadığına göre düşünürsek acaba doğru mu söylemiş...???

  • - Ali

    Ya bu domuza ünlü isim demeyin, ünlü domuz deyin bu onun için şereftir. Domuzlar sağa sola saldırıyor, buda o domuzlardandır

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER