Yaşam
  • 28.4.2017 15:41

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan gardrobunda kenevir yetiştirmiş

“Uyuşturucu imal etmek ve ticaretini yapmak” suçundan tutuklanan oyuncu Selim Erdoğan “içiciyim” dedi. Oyuncunun evindeki elbise dolabında kenevir yetiştirmek için hazırlanmış düzenek bulundu. Erdoğan’ın uyuşturucuyu yaz aylarında ünlülere sattığı iddia edildi.
 
Muğla İl Jandarma Komutanlığı'ndan yapılan ve Selim Erdoğan'ın adına yer verilmeyen açıklamada, "Evin giyinme odasında, kenevir yetiştirmek için elbise dolabına özel olarak hazırlanmış suni ısıtma ve havalandırma sistemiyle suni iklimlendirme kabini bulundu. Yaklaşık 1 kilogram kubar esrar, 1 hassas terazi, 1 esrar öğütme makinesi ele geçirildi" denildi. Açıklamada belirtilen düzenekler, daha çok uyuşturucu imalat ve ticareti yapan zehir tacirlerine yönelik yapılan operasyonlarda ele geçiriliyor.

Erdoğan'ın yaşadığı Selimiye, Marmaris'te ve birçok ünlü ismin burada evi bulunuyor.

ÜNLÜLERE SATTIĞI İDDİASI

Erdoğan'ın evinde uyuşturucu yetiştirme düzenekleriyle birlikte hassas terazi de ele geçirilmesi üzerine, uyuşturucuyu yaz aylarında köye gelen ünlülere sattığı öne sürüldü. Erdoğan'ın ifadesinde, içici olduğunu, uyuşturucu satmadığını söylediği öğrenildi.

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan sadece içiciyim dedi ama elbise dolabında kenevir yetiştirmiş

Ünlü oyuncu Selim Erdoğan sadece içiciyim dedi ama elbise dolabında kenevir yetiştirmiş

İLGİLİ HABERLER