Gündem
  • 17.8.2019 16:10

Üsküdar'da deniz kara ile birleşti

İstanbul'da etkili olan yağış sonrası Üsküdar'da kara ile deniz birleşti. Ayrıca Üsküdar'da etkili olan yağış nedeniyle yolda çökme meydana geldi.

Üsküdar'da deniz ile kara birleşti

İstanbul'da şiddetli yağmur birçok yerde sel ve taşkınlara neden oldu. Üsküdar'da, sahilde oluşan su birikintisi, adeta denizle karayı birleştirdi. Vatandaşlar, adeta göle dönen Üsküdar Meydanı'nda paçalarını sıvayıp suların içinde dolaştı.

ÜSKÜDAR'DA YOLDA ÇÖKME

İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren etkili olan sağanak yağış nedeniyle Üsküdar Bosna Bulvarı, Göktürk sokaktaki yol çöktü. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Sel suları nedeniyle kaldırım da aşınırken, yol kenarındaki elektrik direkleri yan yattı.

KURBAĞALI DERE'DE TEKNE BATTI

İstanbul'da etkili olan yağış nedeni ile Kadıköy'de bulunan Kurbağalı Dere'de bir tekne battı, birçok tekne ise zarar gördü.

 

Yorumlar (1)

  • - CUMHUR

    Havuz medyasının müteahhitleri AKP ile bir olduk milletin a,,, koyduk demişlerdi; meğerse milletin gözünü boyamak için yağmurlara dayanıklı Arnavut kaldırımlarını söküp her yere asfalt dökmüşler çukur mahallerde yaşayanlar eza çeksin diye üstelik oylarınıda bu mahallerde yaşayanlardan aldılar kendi evleri yükseklerde ; şimdi diyorlar ki deprem ve sel felaketler olmasın diye tedbir alacağız kim inanır bunlara Kadir İNANIR gölge etmeyin aman bir daha bize yol köprü yapmayın .

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER