Medya
  • 19.10.2008 08:38

"VAR MISIN YOK MUSUN" DA EV PARASINI KURTARDI!..

Show TV ekranlarında Acun Ilıcalı'nın sunduğu 'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasının dün akşam ekrana gelen bölümünde yarışmacı koltuğuna Sinop'tan katılan Erol oldu.
Ilıcalı, parasızlık nedeniyle evlenemeyen ve bu konuda soruyan yaşayan Erol'u derdine ilaç olmak için arkadaşlarından izin alarak herhangi bir kura yapmadan onu yarışmacı koltuğuna oturttu.
2001 krizinde iflas ettiğini ve bu nedenle eşinden ayrılmak zorunda kaldığını anlatan Erol, boşanmalarına karşın iletişimlerinin kesilmediğini ve yeniden evlenmek için paraya ihtiyacı olduğunu söyledi.
İyi bir yarışma çıkartan Erol, Hamdi Bey'den 15 bin, 19 bin, 22 bin, 45 bin ve 32 bin YTL'lik teklifler aldı, ancak hiçbirini kabul etmedi.
Erol, son dörde 25, 30 bin YTL ve 2 adet 500 bin YTL'lik kutularla girdi. Hamdi Bey, bu tablo karşısında 71 bin YTL'lik teklifte bulundu. Şansını denemek isteyen Erol, teklifi kabul etmeyerek iki kutu daha seçti. İlk açtırdığı kutuda 500 bin YTL'yi bulan Erol, ikinci seçiminde ise 25 YTL'yi açtırdı.
Son ikiye 30 bin ve 500 bin YTL'lik kutularla giren Erol'a Hamdi Bey'in teklifi 130 bin YTL oldu. Daha fazla riske girmeyi göze alamayan Erol, 130 bin YTL'yi kabul ederek, evlilik sorununu çözmenin mutluluğunu yaşadı.
Erol, teklifi kabul etmeyip 16 numaralı kutuyu açtırmış olsaydı yarışmadan 30 bin YTL ile ayrılmış olacaktı.
Televizyon Gazetesi / Engin Medya

İLGİLİ HABERLER