Gündem
  • 12.6.2018 14:51

Yılmaz Özdil fena haddini aştı! Erdoğan ve AK Partililere nefret kustu

Sözcü Gazetesinin bitik yazarı bidon kafalı Yılmaz Özdil, içindeki bütün pisliği ortaya döktüğü yine iğrenç bir yazıyla gündemde. Daha önce de Türk milletine bidon kafa ve göbeğini kaşıyan adam diyerek hakaret eden Özdil, son yazısında sınırları zorlayacak şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve AK Parti seçmenine nefret kustu.

Sözcü’nün köşe dolduran bitik yazarı bidon kafalı Yılmaz Özdil'in kendinden olmayanı kendince aşağılama alışkanlığı 24 Haziran seçimleri ile birlikte yeniden hortladı. Özdil, bugün kaleme aldığı 'Son anket sonuçlarını açıklıyorum' başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Partililere karşı saygıya uygun olmayan bir üslup kullandı.

İşte Özdil’in 'Son anket sonuçlarını açıklıyorum' başlıklı içi nefret dolu yazısından bazı bölümler;

- "Neydi o Akp mitingleri be kardeşim, samimiyetle destekleyen, gö**nün kılıyım diyen teyzelerle dolu olurdu… Şimdi gö**nün kılından vazgeçtik, zahmet edip gö**nü kaldırıp mitinge gelecek adam bulamıyorlar."

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN SKANDAL İFADELER!

Yılmaz Özdil'in yazısının bundan sonraki kısmı ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ayrılmıştı. Erdoğan'a karşı içindeki adeta kin ve öfkeyi kusan bidon kafa Özdil, her satırı nefret kokan şu iğrenç satırları yazdı:

"Suratına bakın lütfen, suratına. Anket sonuçları orada yazıyor. Bitkin. Bıkkın. Heyecansız. Hatta şaşkın. Tek parti döneminde okudum falan diyor, prompter durunca kilitlenip kalıyor, zihnen darmadağın (...) Yüzde şunu alır, yüzde bunu alır, bilemem. Bildiğim şu, yönetebilme kabiliyetini kaybetti. '600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası bitti' diyorlardı. Halbuki, bizimki fragmandı… Senin 16 yıllık Amerikan dizisinde 'the end' yazmak üzere!"

MİLLETE "GÖBEĞİNİ KAŞIYAN ADAM" DİYEREK HAKARET ETMİŞTİ!

Yılmaz Özdil daha önce de AK Parti seçmeni için göbeğini kaşıyan adam ve bidon kafa benzetmeleri yapmıştı. 2007 seçimleri arefesinde kaleme aldığı Göbeğini kaşıyan adam yazısında aleni olarak AK Parti seçmenine hakaret etmişti. Özdil'in bugünkü "kıllı" yazısı o satırlarını anımsattı. Özdil'in bu yazısı da 3 Mayıs 2007 tarihinde Hürriyet Gazetesi'nde çıkmıştı. İşte o yazıdan kısa bir bölüm:

"O göbeğini kaşır. Göbeğinin tombik olması ona mutluluk verir, çünkü bu yaşamın tadını çıkarttığı anlamına da gelir. Ayağını altına alıp oturur. Elinde bayraklarla yürüyen kadınları görünce 'Ne vınaklıyo bunlar len...' diye kızar. 'Haberleri' sevmez. O "Ti-Vi eğlence programına" bakar (...)

Atatürk’ün kızları al bayraklarla yürürken, bu ülkenin aydınlık yüzlü erkekleri meydanları doldururken, çocuklar annelerinin-babalarının elini tutup yarınlarına şimdiden sahip çıkmaya kalkarken... Göbeğini kaşıyan adam uzakta bıyık altından güler. Ve sandık ortaya konulduğunda... Göbeğini kaşıyan adamın dediği olur. Çünkü demokrasi, bilinçte aşağı-yukarı eşit insanların rejimidir. Bir toplumun çoğunluğu "göbeğini kaşıyan adam" ise, orada demokrasi olmaz, olamaz... Tayyip Erdoğan işte ona güvenir: Göbeğini kaşıyan adama..."

"BİDON KAFA" YAZISI

Yılmaz Özdil 22 Temmuz 2007 seçimlerinden AK parti zaferle çıkınca bu kez bidon kafa diyerek seçmene saldırmıştı. 13 Ağustos 2007 yılında kaleme aldığı 'bidon kafa' başlıklı yazısında "Reina’da sular kesik mi sanıyorsun, a benim bidon kafalım? Şimdi iyi dinle...Yap elini yumruk. Şeytan kulağına kurşun der gibi vur bakayım kafana iki defa... Ne duydun? "Donk donk" di mi? Sen önce onu doldur. Su kolay" diye yazmıştı.

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER