Medya
  • 27.5.2020 23:58

Yılmaz Özdil fiyatını belirledi!.. 5 milyon dolar teklif ettiler

Bodrum'da 90 metrekarelik odayı hokus pokus numarasıyla 340 metrekarelik süper bir villaya çeviren Yılmaz Özdil, yakalanınca hedef saptırma numaralarına başladı.
Kaçak yaptığı bölüm için yerden yere vurup eleştirdiği İmar barışına gizlice başvuran Özdil, bu yaptıklarını unutturmak için kargaları bile güldüren bir iddia ile ortaya çıktı.

Gazeteci – Yazar Yılmaz Özdil, Tele1'de katıldığı programda önemli açıklamalarda bulundu. Sözcü Gazetesi’nde yazmayı bırakması için kendisine 5 milyon dolar teklif edildiğini ifade eden Özdil, "Ben kendi adıma söylüyorum; Burak Akbay'ı yarı yolda bırakmayacağım ve benim kalemim satılık değil" ifadelerini kullandı.

Yılmaz Özdil, Tele1’de Tuba Emlek'in sunduğu Mercek programına katıldı. Sözcü Gazetesi’ni bırakması için kendisine para teklifinde bulunulduğunu açıklayan Özdil, şu ifadeleri kullandı;

Sözcü Gazetesi’ni bırakmam için bana 5 milyon dolar teklif ettiler. Bu teklif sırasında şahitlerimiz de var. Kırmızı Kedi Yayınevi sahibi Haluk Hepkon arkadaşım da şahidimdir. Sözcü’yü bırakıp bu gruba geçmek için bana para teklif edildi ama ben bunu kabul etmedim.

Sözcü’nün sahibi Burak Akbay da bunu biliyor. Bu teklifi kabul etmedikten çok kısa bir süre sonra da bizim aleyhimizde kripto FETÖ’cüler, ikinci cumhuriyetçiler ve yandaş trollerin bulunduğu bir grup tarafından Mustafa Kemal kitabım hakkında bir kampanya başlatıldı.

Sosyal medya tarihinin gördüğü en büyük linç kampanyasıydı bu. Yaklaşık bir yıl bu kampanyayı yürüttüler ama bir netice elde edemediler.

 

İLGİLİ HABERLER