Gündem
  • 23.4.2019 12:16

Yusuf Güney: Önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK'lılarla çıkan çatışmada hayatını kaybeden sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın Ankara'nın Çubuk ilçesindeki Akkuzu mahallesinde düzenlenen cenaze töreninde bir grubun saldırısına uğramıştı. Şiddeti kınadığını lakin şehit ailesinin acısı olduğunu belirten şarkıcı Yusuf Güney, sosyal medya hesabından "Kimse kusura bakmasın, gittiğin yere dikkat edeceksin, hak edeceksin. Önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız" açıklamasını yaptı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Çubuk'un Akkuzulu Mahallesi'nde dün katıldığı şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze töreninde saldırıya uğramasının ardından sanatçılarda sessiz kalmadı.

Yusuf Güney: Önce terörü lanetleyin sonra şiddeti kınarsınız ile ilgili görsel sonucu

Güney: Gittiğin yere dikkat edeceksin

Terörü lanetlediğini söyleyen şarkıcı Yusuf Güney şehit ailesinin acısı olduğunu belirterek sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"Terörü ve tüm yardım yatakçılarını şiddetle kınıyor ve lanet okuyoruz. İnsanlığa yaratılan her varlığa yapılan şiddeti de kınıyoruz. Bu paylaşımım da ki mesaj terörü lanetlemeye gelince susan ama şiddete gelince klavye delikanlılığı yapan zati muhteremleredir."

Yorumlar (3)

  • - Zahit günay

    Konya Ereğliden yazıyorum bazan Akp başta bunlara kucak açtı yalanmı 05392789283

  • - ASABİ

    REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ DİYE REKLAMININ PEŞİNE DÜŞMÜŞ. BU SÖZLERİ SÖYLERKEN "KIŞKIRTICILIK OLUR MU?" DİYE DÜŞÜNEMİYOR MU? YOKSA DÜŞÜNMEKTEN ACİZ Mİ?

  • - CUMHUR

    Ey cahiller FETÖ cü alçaklar gibi başkasının aklı ile konuşmayın kendi aklınız yok mu, O CHP AKP PKK ile Habur'da horon teperken sevmişim sizin açılımızı deyip A KA partisini vatana ihanetle suçlamıştı iktidardan düşürmediniz ki dokunulmazlığı kaldırılsın hesap sorulsun açılım kankası Demirtaş'ın yanına konulsun.!

Yorum Yazın

İLGİLİ HABERLER