Spor
  • 30.6.2015 01:27

Yusuf Şimşek'ten Eto'o açıklaması

Kırmızı-beyazlılar, Hasan Subaşı Tesisleri'nde teknik direktör Yusuf Şimşek yönetiminde sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi.Antrenman, koşu ve ısınma hareketlerinin ardından 5'e 2 top kapma çalışmasıyla tamamlandı.

Antrenmanda yeni transferlerden Rıdvan Şimşek ile geçen sezon Alanyaspor'da kiralık oynayan Emre Akbaba da yer alırken, yabancı transferlerden Samuel Eto'o ile Ondrej Celustka çalışmaya katılmadı.

Teknik direktör Şimşek, antrenman sonrasında gazetecilere yaptığı açıklamada, kazasız belasız sağlıklı ve mutlu bir sezon geçirme temennisinde bulundu.

ETO'O AÇIKLAMASI
Eto'o'nun çok fazla tatil yapamadığı için izin istediğini ifade eden Şimşek, "Biz de kendisine izin verdik. İnşallah 7 Temmuz'dan itibaren bizimle beraber olacak. Gerçekten bir dünya yıldızı. Antalyaspor'u tercih etmesi bizim için, Antalya için sevindirici. Şartlar ne olursa olsun turizm adına da sevindirici. Dünya basınında yer bulmuş bir oyuncu. Aynı zamanda Antalyaspor ve Antalya dünya basınında yer buldu. İnşallah bilgi ve tecrübelerini futbolcu kardeşlerimize aktarır" dedi.

Şimşek, 4-5 futbolcu daha transfer etmeyi düşündüklerinin altını çizerek, bununla ilgili olarak kulüp başkanı Gültekin Gencer ve yöneticilerin görüşmeler yaptığını belirtti.

Yusuf Şimşek, 1-16 Temmuz tarihlerinde Isparta Davraz'da kamp yapacaklarını, bayramdan sonra da ikinci kampı gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

İLGİLİ HABERLER