Gündem
  • 28.3.2024 13:42

12 yaşındaki kıza yaptıkları mide bulandırdı!

İzmir'de 12 yaşındaki İ.N. isimli küçük kızı taciz eden Tahir Acı isimli sapık her yerde aranıyor. İddiaya göre, küçük kızı öptükten sonra silahla korkutarak 'Bunu birine söylersen önce seni sonra kendimi öldürürüm' diyerek tehdit eden Tahir Acı, ailenin şikayeti sonrası kayıplara karıştı.İzmir'de yaşayan Tahir Acı, iddiaya göre ziyaret için gittiği evde o sırada yalnız olan 12 yaşındaki İ.N. isimli küçük kız kapıyı açtı. İ.N. annesi ile cep telefonundan görüntülü konuşurken karnının aç olduğunu öğrenince küçük kıza yemek söyledi.

Yemek bahanesiyle küçük kızın telefon numarasını da alan Acı, 'sen yemek yerken, ben de seni izleyeyim' diye görüntülü olarak İ.N.'yi aradı. İ.N. de Acı'nın 'film izleyeceğim' diyerek bu teklifi reddetti.İddiaya göre, Tahir Acı başka bir gün ise bir şeyler atıştıran İ.N. isimli küçük kızı dudağından öperek taciz ettikten sonra göğsünü ve kalçasını elledi.

Büyük bir şok yaşayan küçük kız ağlamaya başladı. Bunun üzerine Tahir Acı'nın belinden çıkardığı silahı küçük kıza doğrultarak, "Bunu birine söylersen önce seni sonra kendimi öldürürüm" dediği öne sürüldü.Daha sonra İ.N.'ye 400 lira para bırakan Tahir Acı, özür diledikten sonra küçük kızın yanından ayrıldı.İ.N. yaşadığı korkunç olayı ailesine anlatınca, anne ve babası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundu.

Güncellenme Tarihi : 28.3.2024 13:44

İLGİLİ HABERLER