Spor
  • 28.4.2006 05:53

5 ÜNLÜ AVRUPA KULÜBÜ AURELIO'YU İSTİYOR!..

TURKCELL Süper Ligi’nde üst üste 3. şampiyonluğa koşan, Fortis Türkiye Kupası’nda 23 yıl sonra hedefe çok yaklaşan F.Bahçe’de yönetim, transfer masasında da çok terleyecek. İç transferde 10 futbolcusuyla masaya oturacak olan yönetimin ilk hedefi Marco Aurelio. Sarı lacivertliler, üç yıldır elde edilen başarılarda büyük pay sahibi olan Brezilyalı futbolcuyla yeniden anlaşmayı planlıyor. Ancak, Avrupa’nın ünlü kulüplerinin de bu oyuncuya talip olması, Fenerbahçe yönetiminin işini bir hayli zorlaştıracak.

İspanya’dan Atletico Madrid, Sevilla, Fransa’dan Marsilya, Nantes ve Hollanda’dan Ajax takımları şimdiden Aurelio’ya transfer teklifinde bulundu. Fenerbahçe yönetiminin bu oyuncuya, yıllık yüzde 30’u peşin, geri kalanı ise maç başı olmak üzere 1 milyon Euro önerdiği, ancak Aurelio’nun Avrupa’dan gelen teklifler nedeniyle bu rakamı kabul etmediği belirtildi.

İlk tercih Fenerbahçe

Aurelio’nun menajeri Bayram Tutumlu konuyla ilgili konuşmak için erken olduğunu belirterek, "Aurelio’nun ilk tercihi Fenerbahçe olacak. Ancak anlaşamazsak, Avrupa’dan gelen teklifleri değerlendireceğiz" dedi.

/Hürriyet

Güncellenme Tarihi : 25.3.2016 06:37

İLGİLİ HABERLER