Spor
  • 30.3.2011 17:40

ADNAN POLAT KARARINI VERDİ!

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına, "Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz" dediği öğrenildi.
Mali kongrede ibra edilmemesinin ardından, "Bu karar umarım Galatasaray'a hayırlı olur" diyen ve sonrasında sessizliğini koruyan başkan Adnan Polat'ın seçim kararını açıklamasının an meselesi olduğu öğrenildi. Sarı-kırmızılı kulübün dedikodu kulislerinde, "mahkemeye gidecek, seçim olacak, olmayacak" tartışmaları yaşanırken, başkan Adnan Polat'ın kulübü seçime götürmeye kesin kararlı olduğu ve çok yakın dostlarına şu konuşmayı yaptığı öğrenildi:
"Galatasaray'ın geleceğini elbette kaosa sürüklemeyeceğim. Galatasaray'ı kişisel çekişmelere alet etmeyeceğiz. Seçime gideceğiz. İbra olsam da seçime gidecektik. Ancak daha önce aileme, yakınlarıma, mali kongre sonrasında bu kararı alacağımı bildirmiştim. İbra olmama tehlikesine karşı bu kararımdan dönmedim. Seçim kararını çok kısa bir süre içinde açıklayacağım. Ancak genel kurul zabıt tutanaklarının gönderilmesini bekliyorum. Divan Başkanı Türker Arslan'ın tutanakları gönderdiği an, kısa bir incelemenin ardından bu kararı açıklayacağız. Gereksiz dedikodularla kimse Galatasaray'ı daha fazla yıpratmasın."
Adnan Polat'ın çok güvendiği dostlarıyla dün gece geç saatlerde yaptığı bu sohbetin, tartışılır bir yanı olmadığı ve Sarı-kırmızılı kulübün başkanının 2 ya da 3 gün içerisinde olağanüstü seçim tarihini açıklayacağının kesinlik kazandığı bildirildi.

Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 18:59

İLGİLİ HABERLER