Gündem
  • 30.8.2022 12:32

Akşener'e geçinemiyoruz diyen genç İYİ Parti üyesi çıktı

Akşener'in Silivri ziyaretinde "geçinemiyoruz" diyen genç İYİ Parti teşkilatından çıktı

İYİ Parti'nin Silivri'de kurguladığı "geçinemiyoruz" tiyatrosunda başroldeki kişi Ensar Kaşçıoğlu'nun İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı'nda görevli olduğu ortaya çıktı.2023 seçimlerine sayılı bir zaman kala muhalefet, yalan, kara propaganda ve algı operasyonlarına hız verdi.

Hemen her hafta gerçekleştirdiği parti grup toplantılarında, kürsüye çıkardığı kişilerin İYİ Parti ile iltisaklı olduğu ortaya çıkan Meral Akşener'in yeni bir tiyatrosu daha deşifre oldu.

GEÇİNEMİYORUZ TİYATROSUNDA 'İYİ PARTİ' PARMAĞI

Geride kalan günlerde İstanbul'un Silivri ilçesinde çeşitli temaslarda bulunan Akşener, sokakta bir gençle 'karşılaşmıştı'. Kameralar önünde İYİ Parti liderine dert yanan genç, evden dışarıya çıkamadığını öne sürmüştü.

PARTİLİ ÇIKTI

Geçinemediğinden dert yanan Ensar Kaşçıoğlu isimli gencin İYİ Parti Kartal İlçe Başkanlığı'nda görevli olduğu ortaya çıktı.

KORKUSUZ GAZETESİNE DE MANŞET OLMUŞ

"Cebimde 10 lira var, test kitabı alamıyorum evde ağlıyorum" diyen Ensar Kaşçıoğlu'nun 28 Ağustos 2022'de Korkusuz Gazetesine manşet olduğu da ortaya çıktı.

İsminin Ensar Kaşçıoğlu olduğu öğrenilen genç, "Cebimde 10 lira var. Evden dışarı çıkmıyorum ki bir su almayayım diye. Bir su 4 lira, bir şey yiyelim desek her şey 15-20 liradan başlıyor. Bir kalem 20, bir defter 30 liradan başlıyor. Kara kara düşünüyorum, evde ağlıyorum. Ben kantinde ne yiyeceğim, ben aç mı kalacağım diyorum. Bu devlet bizi niye düşünmüyor? Devlet bize neden bir şey sunmuyor? Biz nasıl iyi bir eğitim alırız? Biz bu devletin genci değil miyiz? Suriyeli mi olmam lazım?, Afgan mi olmam lazım eğitim desteği almam için. Bir kalem 30 lira olur mu ya. Marketlerde artık kalemi taksitle veriyorlar" diye konuşmuştu.

 

Güncellenme Tarihi : 30.8.2022 12:37

İLGİLİ HABERLER