Gündem
  • 28.4.2024 13:50

Ali Koç Fenerbahçe'yi İddia'dan çekiyor

Ali Koç'tan tarihi karar! Fenerbahçe gelecek yıl 'iddaa'da yer almayacak!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan gündemi sarsacak bir hamle daha geliyor. Hakem hataları yüzünden şampiyonluktan olduklarına inanan Koç'un gelecek sezon İddaa'dan ayrılarak bir tepki vermeyi istediği iddia ediliyor.

rabzonspor maçında yaşananların ardından Fenerbahçe Başkanı Ali Koç uzun süredir Türk futbolunu sallamayı düşünüyordu... "ligden çekilme" dedi. Olağan üstü genel kurul yaptı. Ancak sonunda Süper Kupa finaline U-19 takımıyla çıkma konusunda karar kıldı.

ALİ KOÇ YURT DIŞI OPERASYONLARINI BAŞLATIYOR

Sivasspor maçında yaşananlar ise Fenerbahçe'nin tüm keyfini kaçırdı. Ali Koç hem FIFA hem de UEFA'dan randevu aldı. Gelecek hafta Londra'ya ve Cenevre'ye birer seyahat yapacak. UEFA genel sekreteri ve FIFA asbaşkanlarından birisiyle görüşecek.

MOSTUROĞLU TARİHİ KARARI AÇIKLADI

İddialara göre Ali Koç'un asıl planı ise "iddaa"dan ayrılmak. Bunu ilk kez bugün yapılacak Yüksek Divan Kurulu (YDK) başkanlığına aday olan Şekip Mosturoğlu'na anlattı. Mosturoğlu da Ali Koç'un kararını şu şekilde duyurdu:

* Seneye biz İddaa'da olmayacağız. Bence bu çözüm değil! Kendini cezalandırmak olur.

BAŞKAN YASA DIŞI BAHİSLE MÜCADELE EDİYORDU

Bilindiği gibi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç uzun süredir yasa dışı bahis konusunda şikayetçiydi. Sürekli bu konuyu gündeme getiriyordu.

Güncellenme Tarihi : 28.4.2024 13:53

İLGİLİ HABERLER