Spor
  • 14.5.2024 12:37

Ali Koç Konyaspor beraberliğinden sonra İsmail Kartal'ı kovmuş

Fenerbahçe'de ayrılık kesinleşti! Ali Koç'tan İsmail Kartal'a: Her şey için teşekkürler

Süper Lig'de son iki haftaya lider Galatasaray'ın 6 puan gerisinde giren ve gelecek hafta rakibiyle deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe'de gündem başkanlık seçimi. Ali Koç ve Aziz Yıldırım, 2018'den sonra bir kez daha Fenerbahçe başkanlığı için yarışacak.

Mevcut başkan Ali Koç'un Konyaspor maçından sonra İsmail Kartal ile yolları ayrıma kararı aldığı belirtildi. İşte detaylar...

TAŞLAR YERİNDEN OYNAYACAK

Ses getiren transferler ve mutlak şampiyonluk parolasıyla başladığı sezonda 36. hafta sonunda ezeli rakibi Galatasaray'ın 6 puan gerisinde olan Fenerbahçe'de taşlar yerinden oynayacak.

AYRILIK KARARI NETLEŞTİ

Sezon bitiminde yapılacak seçimde yeniden aday olma kararı alan Fenerbahçe'nin 1 numarası Ali Koç, sadece yönetimde değil teknik ekipte de bir değişiklik yapmayı hedefliyor. Takvim'de yer alan habere göre başkan Koç'un teknik direktör İsmail Kartal ile Konyaspor maçı sonrası görüştüğü ve "Hocam çok başarılı oldun. Ama yeni sezonda başka planımız var. Emek ve gayretiniz için çok teşekkür ederiz" dediği öğrenildi.

İSMAİL KARTAL ÇOK KIRGIN

Başkan Koç'un sözlerinden sonra kırılan Kartal'ın maç sonunda geleceğiyle ilgili yaptığı, "Ben, gel denildiğinde gelir, git denildiğinde giderim. Ben, F.Bahçe'nin çocuğuyum" sözlerinin sitem içerdiği öğrenildi.

 


 

Güncellenme Tarihi : 14.5.2024 12:42

İLGİLİ HABERLER