Spor
  • 28.2.2021 23:45

Ali Koç: Sosyal medyaya göre hareket etseydik Erol hocayı gönderirdik

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, görevden alınacağı konuşulan Erol Bulut'un arkasında olduklarını söyledi.

Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Trabzonspor'u 1-0 yenen Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Koç'un sözleri şu şekilde:

"UĞURCAN'I TEBRİK EDİYORUM"

"Takım bir ve bütün oldu, kenetlendi. Bugünkü futbolla puan kaybetsek de memnun ayrılırdım buradan. Bayağı gollük pozisyonlarımız var. Uğurcan'ı da tebrik ederim. Devamlı iyi maçlar oynuyor. Çubuklu için nasıl savaşılır onu gösterdi bugün takımımız."

"İlk yarıda oynadığımız futbolu, pek çok maça yaymamız lazım. Her şeye rağmen buradan mutlu ayrılıyoruz. Trabzonspor yönetimi bizi karşıladı burada. Sıcak bir karşılamaydı. Bundan sonraki dönemde onların da yolu açık olsun."

"SOSYAL MEDYAYA GÖRE HAREKET ETSEYDİK GÖNDERİRDİK"

"Fenerbahçe'de hoca olmak çok zordur. Bir günde getirirler, bir günde götürürler. Diğer camialardan farklıyız. Bizim öyle bir düşüncemiz yoktu. Kenetlendik, daha iyi aile olduk. Biz sosyal medya ya da gazeteye göre hareket etseydik, çok değişiklik yapmak zorunda kalırdık. Erol hocamızın başarılı olabileceği ortamı sağlamak görevimizdi. Zaman zaman sağlayamamış olabiliriz. Herkes elinden geleni yapıyor."

"SERİYE BAŞLARIZ İNŞALLAH"

"Sakatlarımız da düzelince seriye başlarız inşallah. Spesifik oyuncular üzerine herhangi bir yorum yapmak istemiyorum. Ama bu gibi kararlar ortak alınan kararlardır. Ne hoca kendi başına alır ne sportif direktör ne de yönetim... Bizim için her futbolcumuz değerlidir. Bugün kadroda olmaz, yarın olur."

"Takımımızı Samandıra'dan yolcu ettik. Bu hafta hepimiz psikolojik olarak takıma destek olduk. 1-2 ziyaretimiz oldu takıma. Takım için inisiyatif kullandık. Kenetlenme oluştu. 7 maçtır kazanan bir Trabzonspor vardı. Bizden beklenti düşükken, bu deplasmanda 3 puan almak altın değerinde.  Burada çok güzel bir saha vardı. Trabzonspor'u bu yönden de kutlarım."

 

Güncellenme Tarihi : 28.2.2021 22:48

İLGİLİ HABERLER