Spor
  • 29.3.2024 16:39

Ali Koç'tan bir çark daha

Büyük sürpriz! Ali Koç kararından geri döndü
Daha önce yaptığ açıklamada Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'ndan istifa ettiğini açıklayan Ali Koç, Süper Lig kulüplerinin isteği üzerine görevine devam etme kararı aldı.

Kulüpler Birliği Vakfı, Başkan Ali Koç'un geçtiğimiz günlerdeki istifasının ardında ilk kez toplandı.

Toplantıya, Kulüpler Birliği'ndeki görevinden istifa eden Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yanı sıra Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ve Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan da katıldı.

DURSUN ÖZBEK DEPREM BÖLGESİNDE

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve kurmaylarının ise Kahramanmaraş'taki deprem bölgesine gittikleri için sarı kırmızılı kulüpten toplantıya katılım olmadı.

ALİ KOÇ'TAN SÜRPRİZ KARAR

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Ali Bey'in başkanlıktan ayrılma talebini kabul etmedik ve göreve devam etmesi için 17 kulübümüz de kendisine destek verdi. O da bizi kırmadı ve göreve devam edeceğini söyledi." şeklinde konuştu.

Kasımpaşa Başkanı Fatih Saraç ise, "Kulüpler Birliği'nde yeni bir başkan değişikliğinin bu süreçte gerekli olmadığını düşünüyoruz. Ali Koç'un, tüm kulüplerin menfaatlerini düşünerek hareket ettiğini biliyoruz. Teklifimizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz." ifadelerinde bulundu.

Güncellenme Tarihi : 29.3.2024 16:40

İLGİLİ HABERLER