Spor
  • 30.6.2023 11:30

Ali Koç'un İsmail Kartal ile verdiği poz tartışma konusu oldu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile eli cebinde verdiği ilk pozu sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Mekke'de hac ziyaretine giden İsmail Kartal, gece İstanbul'a geldi. Göreve gelir gelmez soluğu Samandıra'da alan Kartal, vakit kaybetmeden yeni sezon çalışmalarına başladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un; İsmail Kartal yanında verdiği bu poz tepki  çekti. #Fenerbahçe #AliKoç #İsmailKartal | SPOR (@spor) on Instagram

Başkan Ali Koç ile teknik direktör İsmail Kartal'dan yeni sezon için ilk fotoğraf da geldi. Sarı-Lacivertliler'in resmi hesabından paylaşılan fotoğraflarda Koç'un eli cebinde poz vermesi tartışma konusu oldu.

Jesus'la böyle bi foto bu günde olabilir miydi?

Fotoğrafın altına gelen yorumlarda Koç'un tavrı eleştiri konusu oldu.  Bir takipçi, "Fenerbahçe başkanına yakışıyor mu elleri ceplerinde poz vermek. Tabi karşındaki Arap İsmail Jesus olsa,Mourinho olsa böyle yaparmıydın." derken bir başka takipçi de "Jesus'la  böyle bi foto bu günde olabilir miydi? Sanmam." ifadelerini kullandı.

"Takım elbise giymek zor değil"

Yine bir başka yorumda "Aynen öyle, resmi sayfada yönetici fotoğraf paylaşıyor eller cepte gömlek dağınık yaka bağır açık. Bi takım elbise giyip resmi durmak zor değil. Kim ciddiye alacak bunları böyle." ifadelerine yer verildi.

Güncellenme Tarihi : 30.6.2023 11:53

İLGİLİ HABERLER