Asayiş
  • 7.6.2024 01:01

Ankara yağışlara teslim!

Ankara'da sağanak yağış kabusu yaşanıyor. Cadde ve sokaklar göle döndü. Başkent'te bazı iş yeri ve evleri ise su bastı. Trafikte aksama yaşanıyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, gök gürültülü sağanağın yerel kuvvetli olması, 2 saatlik periyotta etkili olmasının beklendiğini duyurmuştu. Öte yandan Ankara Valiliği yoğun yağışlar sonrasında Sincan-Ayaşyolu Yenikent Kavşağında bulunan reklam panosunun devrilmesi sonucu Ayşe Yavuz isimli bir vatandaşımızın hayatını kaybettiğini duyurdu.

ANKARA YAĞIŞLARA TESLİM

Ankara'da yoğun yağışlar hayatı felç etti. Başkentten bir acı haber de geldi. Ankara Valiliği bir vatandaşımızın otobüs durağında beklerken devrilen panonun altında kalarak hayatını kaybettiğini açıkladı.

 

SON DAKİKA: Ankara yağışlara teslim! Cadde ve sokaklar taştı trafik durdu: 1 kişi hayatını kaybetti

 

GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ

Valilik açıklamasında "06.06.2024 günü saat: 21:00 sıralarında Sincan ilçemiz genelinde yaşanan yoğun ve şiddetli yağış nedeniyle Sincan-Ayaşyolu Yenikent Kavşağında bulunan Belediyeye ait büyük reklam panosunun devrilmesi sonucu bahse konu yerde bulunan EGO otobüs durağında bekleyen Ayşe YAVUZ (22 Yaşında) isimli vatandaşımız devrilen panonun altında kalması nedeniyle yaralanmış, hastaneye kaldırılan yaralı tüm müdahalelere rağmen maalesef vefat etmiştir.

 


 

Güncellenme Tarihi : 7.6.2024 01:02

İLGİLİ HABERLER