Gündem
  • 13.6.2024 20:07

Ankara'da dev çukur yolu yuttu

Ankara'da korkutan çökme! Dev çukur yolu yuttu
Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde, dere yatağının üstüne yapılan yolun altında kanalizasyon sularının birikmesi nedeniyle çökme meydana geldi. 10 metre derinliğinde ve 5 metre çapında dev bir çukur oluşurken, bölgede paniğe neden oldu.

Ankara'da korkutan yol çökmesi - CGTN Türk

Olay, saat 10.00 sıralarında Yenimahalle ilçesi Melih Gökçek Bulvarı üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, dere yatağının üstüne yapılan yolun altında kanalizasyon sularının birikmesi nedeniyle çökme oluştu.

Ankara'da korkutan görüntü!

10 metre derinliğinde ve 5 metre çapındaki çukur nedeniyle bulvar, araç trafiğine kapatıldı ve çevrede güvenlik önlemi alındı. Belediye ekipleri tarafından bulvarda onarım çalışması başlatıldı.

Ankara'da yol çöktü: 10 metrelik çukur oluştu

'ÇÖKMELER BUNDAN SONRA DA OLACAK'

Esnaf Murat Akçeşme, 2013 yılında da aynı olayın yaşandığını belirterek, "O zaman bir vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Burada bir dere yatağı mevcut. Bu nedenle zaman zaman çökmeler meydana geliyor. Bundan sonra da olacaktır. Bunun önlemini alınmalı. Allah'tan şansımıza bir kaza olmadı. Yol çöktü ve yukarıya doğru su çıktı. Yakınında bir araç vardı, arkadaş hemen durdu. Gerekli çalışmalar yapılıyor" dedi.

Güncellenme Tarihi : 13.6.2024 20:22

İLGİLİ HABERLER