Dünya
  • 1.5.2015 00:35

Anne kıza otobüste tecavüz şoku, kız öldü anne yaralı

Hindistan'da yaşanan dehşet verici olayda, 14 yaşındaki Arshdeep Kaur ile annesi Shinder akrabalarını ziyarete gitmek için otobüse bindi. Otobüste bulunan yaklaşık yarım düzine adam, kısa süre sonra anne ve kızı taciz etmeye başladı. Erkekler Arshdeep'i yakalayıp elle taciz ettikten sonra şikayetleri gören otobüs görevlileri olayı engellemek yerine tacize katıldı.

NDTV'de yer alan habere göre, Pakistan'a 80 km uzaklıktaki Moga şehrinin yakınlarında yaşanan olayın çoğunluğu boş bir otobüste yaşandığı öğrenildi. Tacizi göre anne Kaur, otobüs şöförüne gitti ancak şöför yavaşlayıp durmak yerine otobüsü hızlandırdı.

Hastane yatağında konuşan, Shinder Kaur, saldırı sonra erdikten sonra otobüsün yavaşladığını ancak çiftin otobüsten inmesine izin vermek yerine otobüsten aşağı atıldıklarını söyledi. Yaralarına yenik düşen 14 yaşındaki genç kız, Hastanede hayatını kaybetti.

İkili otobüsten aşağı atıldıktan kısa süre sonra, otobüs yol kenarında durdu ve otobüs görevlilerinin de dahil olduğu saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattığını açıkladı. Olayla ilgili şu ana kadar 4 kişinin tutuklandığı açıklandı.

milliyet

İLGİLİ HABERLER