Asayiş
  • 26.3.2024 13:22

Annesini ve kardeşini öldürüp camide intihar etmişti: O detay kahretti!

Kan donduran olay dün İstanbul'da yaşandı. Cezaevinden izinle çıkan 35 yaşındaki Uğur Falay, annesini ve kız kardeşini öldürüp, gittiği camide kafasına sıktı. Kardeşi İrem Falay ile ilgili ortaya çıkan detaylar ise yürekleri dağladı.

İstanbul Beyoğlu'nda bulunan Nusretiye Camii'nde silah sesi duyan vatandaşlar ekipleri aradı. Yapılan incelemede intihar eden kişinin Uğur Falay olduğu ortaya çıktı.

Yankesicilik, uyuşturucu madde kullanımı, kasten yaralama, hırsızlık gibi suçlardan toplam 20 adet suç kaydı olduğu öğrenilen Falay'ın cezaevinden izinli çıktığı ve bugün izninin bittiği anlaşıldı.

EKİPLER KORKUNÇ MANZARAYLA KARŞILAŞTI
Falay'ın annesi ve kız kardeşinin Bahçelievler'de yaşadığı Hürriyet Mahallesi Gülnihal Sokak'ta bulunan evine gelen polis ekipleri içeri girdiklerinde, Hüsna Falay (58) ve kız kardeşi İrem Falay'ın(21) cansız bedenleriyle karşılaştı.

Annesini ve kardeşini öldürüp camide intihar etmişti: O detay kahretti! Meğer…

Anne kızın silahla vurularak öldürüldüğü saptandı. Talihsiz anne kızın cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

BASKETBOL ANTRENÖRÜYMÜŞ...

Acı olayla ilgili ise yeni detaylara ulaşıldı. Ağabeyi tarafından öldürülen İrem Falay'ın üniversite son sınıf öğrencisi olduğu ve basketbol antrenörlüğü yaptığı ortaya çıktı.

Falay'ın öğrencileri ve okuldan arkadaşları sosyal medyadan paylaşımda bulunarak üzüntülerini dile getirdi. Bazı arkadaşları ise Falay'ın son görüntülerini paylaşarak, olaya tepki gösterdi.

Annesini ve kardeşini öldürüp camide intihar etmişti: O detay kahretti! Meğer…

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA GELDİ
İstanbul Valiliği'nden de konuyla ilgili açıklama yapıldı: "25 Mart günü saat 10:40 sıralarında ilimiz Beyoğlu ilçesi Nusretiye Camii içerisinde Uğur Falay(35, yankesicilik, uyuşturucu madde kullanımı, kasten yaralama, hırsızlık gibi suçlardan toplam 20 adet suç kaydı bulunmaktadır, yanında taşıdığı ruhsatsız tabancayla intihar etmiş ve olay yerinde hayatını kaybetmiştir.


 

https://www.sabah.com.tr/video/yasam/istanbulda-dehset-annesini-ve-kiz-kardesini-olduren-sahis-camide-boyle-intihar-etti-video

 

Güncellenme Tarihi : 26.3.2024 22:07

İLGİLİ HABERLER