Spor
  • 19.4.2024 14:34

Aslan transferde parayı basacak! 7 isimden dev gelir

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray, yaz transfer döneminde oyuncu satışlarından da önemli bir gelir elde etmeyi planlıyor.

Galatasaray yıldız oyuncularının satışından önemli bir gelir elde etmeyi planlıyor. Sarı-kırmızılılar, sezon sonunda teklif getiren kulüplerle masaya oturmaya hazırlanıyor.

Cimbom'da Davinson Sanchez, Victor Nelsson, Barış Alper Yılmaz, Emin Bayram, Yunus Akgün, Zaniolo ve Abdülkerim Bardakçı için Avrupa'nın dev kulüpleri sezon sonunda harekete geçecek.

Takvim'in haberine göre Galatasaray'ın bu oyunculardan bonservis beklentisi ise 100 milyon Euro'nun üzerinde. Bilindiği gibi İtalya'nın önemli kulüplerinden Napoli, Davinson Sanchez için 25 milyon Euro'yu gözden çıkarmıştı.

Nicolo Zaniolo, İngiliz ve İtalyan takımlarının kıskacında. Barış Alper Yılmaz'a son olarak Alman Ligi ekiplerinden Eintracht Frankfurt talip oldu. İtalyan temsilcisi Lazio da Barış Alper Yılmaz için sezon sonunda harekete geçecek. Galatasaray'ın genç stoperi Emin Bayram'ı ise Brighton takip ediyor.

Sarı-kırmızılı Yönetim sezon sonunda istediği rakamlara ulaşılması durumunda yıldız oyuncuların gidişine izin verecek.

Güncellenme Tarihi : 19.4.2024 14:35

İLGİLİ HABERLER