Spor
  • 29.9.2016 01:50

Atiba : Takım olarak çok boşluk verdik

Atiba: Çok boşluk bıraktık

Dinamo Kiev maçına kaptan olarak çıkan Atiba Hutchinson, 1-1'lik maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Dinamo Kiev ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş’ta Atiba Hutchinson mücadeleyi değerlendirdi. Kanadalı oyuncunun yayıncı kuruluşa yaptığı açıklama şöyle;

“İki farklı yarı oynadık. Maça iyi başladık, ikinci yarıya da iyi başladık ancak bunu devam ettiremedik. Çok boşluk bıraktık. 3 puanla sahadan ayrılmak istiyorduk. 2 puanı bırakarak yolumuza devam edeceğiz. Artık Napoli maçına bakacağız.”

Tolgay Arslan: Atiba ve benim için zor bir geceydi

Dinamo Kiev maçında sahaya ilk 11'de çıkan Beşiktaşlı Tolgay Arslan, 1-1'lik mücadeleyi değerlendirdi.

Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda Dinamo Kiev ile Vodafone Arena’da 1-1 berabere kalan Beşiktaş’ta Tolgay Arslan, maç sonunda yayıncı kuruluşa konuştu. İlk yarıda hiç pas hatası yapmayan Tolgay, orta alanda çok boşluk bıraktıklarını belirterek, “Kötü bir maç çıkarmadık. Baskılı ve iyi başladık, öne de geçtik. Belki 1-2 tane daha atabilirdik. Sonrasında oyundan kopmaya başladık. İleride baskı yaptık ancak orta alanı boş bıraktık. Atiba ve benim için zor bir geceydi. Çünkü rakip 3 orta saha ile oynuyordu. Kazanmak istiyorduk ama başaramadık. Kimseden korkmadan topumuzu oynuyoruz.

Atiba ve benim için çok büyük alan oldu. Bunu iyi analiz etmemiz lazım. %100 ile oynamadık. %95 Şampiyonlar Ligi için yetmiyor. Napoli maçında konsantre olmalıyız” diye konuştu.

Güncellenme Tarihi : 29.9.2016 01:52

İLGİLİ HABERLER