Spor
  • 30.8.2017 10:43

Aykut Kocaman: Eleştiriler çok acımasızca

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kendisine yapılan eleştirilere yanıt verdi.

Süper Lig’de galip geldikleri Gençlerbirliği karşılaşması sonrasında Ankara'da basın mensuplarıyla sohbet eden deneyimli teknik adam, UEFA Avrupa Ligi’ndeki Vardar maçından sonra basın toplantısında soru almamasına yönelik tepkilerin anlamsız olduğunu belirtti.

"4 YIL BURADA DEĞİLDİM"

Kısa bir süre önce Fenerbahçe’nin başına geçtiğini hatırlatan Kocaman, "Bana karşı olan bu kin ve öfkeyi anlayamadım. 4 yıl boyunca burada değildim ancak yine her şeyi bana mal ediyorlar. Ben kime ne yaptım, anlamış değilim" ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği galibiyetinin ardından durum değerlendirmesi de yapan Aykut Kocaman, "Fenerbahçe'nin kaybetmesini bekleyen ve kaybettikten sonra ağır eleştiriler yaparak takımı yıpratmak isteyen bir grup var. Ama bu grup yanılacak. İlerleyen zamanda bu takım daha fazla doğruları yapmaya çalışacak, daha doğru oynamaya başlayacak. Zorlukların olacağını bilerek görev aldım. Pek çok şey değiştirmem gerektiğini biliyorum. Sabırla doğru bildiklerimden şaşmadan yoluma devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Güncellenme Tarihi : 30.8.2017 10:44

İLGİLİ HABERLER