Spor
  • 31.7.2014 17:46

Aysal, bu laf yüzünden transferden vazgeçti

Eskişehirspor cephesi her ne kadar "Tarık ve Erkan için Galatasaray ile anlaşabiliriz" dese de Galatasaray kanadında bu transferlere artık 'Yok' gözüyle bakılıyor. Erkan Zengin'in listelerinde hiç olmadığını dile getiren Galatasaraylı yöneticiler Tarık için de "Hiçbir zaman 4 milyon Euro artı bir futbolcu teklif etmedik" diyorlar..

Tarık Çamdal transferinde paranın artık geri planda kaldığı şeklinde... Çünkü Galatasaray Başkanı Ünal Aysal Eskişehir'in bu transfere bakış açısından son derece rahatsız olmuş durumda. Aradaki insanlara Eskişehir yöneticilerinin "Nasıl olsa seve seve (!) Galatasaray Tarık'ı alacak. Biz de onun için indirim yapmıyoruz. Hazır yakalamışız, bırakır mıyız?" demesi ortamı fazlaca gerdi.

Galatasaray Tarık Çamdal defterini açılmamak üzere kapatmaya çok yakın. Başkan Aysal'ın "Hemen başka bir sağ bek bulun. Hem para vereceğiz hem de hakarete mi uğrayacağız" çıkışı Galatasaray cephesinde başka arayışlar başlattı.

Bilindiği gibi Galatasaray devre arasında 1 milyon Euro vermediği için Tarık Çamdal transferini gerçekleştirememişti. Bunun üzerine Tarık kulübüyle sözleşmesini uzatmış, anlaşmasına "Gittiği takımdan elde edilecek bonservis bedelinin yüzde 25'ini oyuncu alır" maddesi ekletmişti.

(3puan)
 

Güncellenme Tarihi : 19.3.2016 02:53

İLGİLİ HABERLER